Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Aktuality

Mladší žáci přezimují na 1. místě

publikováno 11.11.2017 (aktualizováno 15.11.2017)

Poslední 5. kolo podzimní části přeboru JMK jsme sehráli před domácím publikem proti týmu zvučného jména Slovan Bratislava. V prvním utkání se našim  hráčům  Eagles Brno podařilo v úvodním náporu vstřelit již ve 2. minutě branku a takže se chlapci uklidnili a začali hrát to, co umí. Utkání bylo vyrovnané se šancemi na obou stranách, pro Slovan až nešťastné v zahození vyložených situací.  Na začátku třetí části jsme vstřelili druhý gól a dá se říci, že o výsledku tohoto otkání už začalo být rozhodnuto. Třetí branka ve 27. minutě to jen potvrdila. Konečný stav Eagles Brno – Slovan Bratislava 3:0 (1:0; 0:0; 2:0)

Do druhého utkání nastoupil Slovan s daleko větším odhodláním urvat v Brně body. Zápas probíhal s větším nasazením, a to nejen ve hře, ale i u mantinelů. Eagles se ve 4. minutě ujali vedení, ale neradovali se dlouho, protože soupeř stačil ještě v té samé minutě vyrovnat. Do konce vyrovnaného zápasu už žádný gól nepadl, a tak se rozhodovalo v nájezdech. Až ve čtvrté sérii dokázal Matyáš Polyák překonat brankaře hostů,  takže i toto utkání pro Eagles skončilo vítězně. (1:1; 0:0; 0:0; sn 1:0)

Tímto vítězstvím se naši hráči Eagles Brno posunuli na 1. místo v tabulce přeboru JMK MŽ.

Branky: Matyáš Polyák  2x