Úvod » Aktuality

Nultý ročník společného turnaje přípravek moravských krajů.

publikováno 07.11.2017

V Malenovicích se 5.listopadu 2017 uskutečnil 0.ročník společného turnaje přípravek regionů severní a jižní Moravy. Tohoto velkého turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů. Hrálo se na dvou hřištích ve čtyřech skupinách. V úvodním utkání zvítězili naši hráči Eagles Brno nad SHC Opava-bílí 3:0. Ve druhém utkání jsme se utkali s pozdějším vítězem turnaje, HBK Medokýš Martin a tento zápas jsme prohráli 1:5. Tento výsledek pro nás znamenal 2. místo ve skupině, a tak náš další soupeř byl vítěz další skupiny. Narazili jsme na HBC Hodonín. Utkání skončilo 2:2, a tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých se štěstěna přiklonila k našemu soupeři. Tento výsledek rozhodl, že budeme bojovat o 5.-8. místo. Za dalšího soupeře nám los přiřkl tým HBK Karviná. Naši hráči Eagles Brno tento tým HBK Karviná porazili 2:1 a tak nás čekal souboj o páté místo s HBK Kyjov. V tomto utkání byli kyjovští lepší a po zásluze zvítězili nad Eagles Brno 3:0.

Eagles Brno        -            SHC Opava-bílí   3 : 0

HBK Medokýš Martin – Eagles Brno          5 : 1

HBC Hodonín   -             Eagles Brno          2 : 2 sn 1:0

Eagles Brno      -              HBK Karviná       2 : 1

HBK Kyjov-modří -        Eagles Brno          3 : 0

Pořadí týmů: 1. HBK Medokýš Martin; 2.SK Sudoměřice, 3.HBC Hodonín

6. místo Eagles Brno ze dvanácti účastníků.

Z.H.

PS: Fotogalerie na tvořících se nových stránkách

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme