Úvod » Aktuality

Vezeme 3 body z Hodonína.

publikováno 29.10.2017

Utkání 4.kola přeboru MŽ JM kraje odehráli naši svěřenci na státní svátek 28.10. v Hodoníně proti domácímu HBC Hodonín. První utkání bylo po celou dobu velice vyrovnané. První gól padl do naší sítě v osmé minutě. Hráčům Eagles Brno se však i přes mnoho šancí nedařilo vstřelit branku a bohužel 29 vteřin před koncem jsme obdrželi druhou branku a tak konečný stav byl 2:0 pro Hodonín. Třetiny 1:0 ; 0:0 ; 1:0.

Do druhého utkání nastoupili naši svěřenci s daleko větším odhodláním a od začátku našeho soupeře přehrávali. Tato hra začala přinášet své ovoce, a tak v šesté minutě  a deváté minutě vedli hráči Eagles Brno již 0 : 2. Utkání probíhalo v režii našich hráčů, ale další branky do sítě HBC Hodonín padali až ve 24. minutě poslední třetiny. Třetiny 0:2 ; 0:0 ; 0:2. Velkou pochvalu zaslouží i rodiče a příbuzní našich hráčů, kteří neúnavně povzbuzovali celé utkání.

Góly: Ondřej Havlásek