Úvod » Aktuality

Mladší žáci vezou ze Zohoru 5 bodů

publikováno 14.10.2017

14. říjen byl krásný slunečný den a v tento den sehráli naši mladší žáci,hráči Eagles Brno další dvojutkání přeboru JMK, tentokrát na hřišti HBK Roconaba Zohor. V prvním utkání jsme zaskočili soupeře rychlým gólem v 38 vteřině a o minutu později další vstřelenou brankou. Hra byla přesto vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale stav 0:2 se v první třetině již nezměnil. Ve druhé třetině se Zohoru podařilo v deváté minutě snížit, ale naši hned v následující minutě opět navýšili vedení na 1:3. Třetí třetina byla velice dramatická, když Zohor opěr snížil na rozdíl jedné branky a v poslední minutě odvolal brankáře. Power-play se nám podařilo ubránit a ve 29 min. 53 vteřině vstřelit uklidňující branku.

Ve druhém  utkání jsme I. třetinu prohráli 1:0. Krátce po začátku druhé třetiny jsme srovnali, ale hned z dalšího protiútoku jsme dostali další gól. Ve druhé půli druhé třetiny se projevila naše převaha a dvěma brankami jsme se ujali vedení 2:3. Třetí třetina začala pod taktovkou  HBK Zohor který strhl vedení opět na svou stranu. Do poslední minuty zápasu vstupovali zohorští s vedením 4:3. V Power-play naši hráči na soupeře neustále tlačili a až dvě vteřiny před koncem se podařilo srovnat skóre na 4:4. Drama pokračovalo i v samostatných nájezdech, které jsme vyhráli 0:1. Tentokrát se nadá našim hráčům vytknout bojovnost a chuť po vítězství. Děkuji všem!