Úvod » Aktuality

Domácí utkání proti HBK Kyjov. 30.září 2017

publikováno 01.10.2017

Dvojutkání druhé kola mladších žáků se odehrálo před domácím publikem v poslední zářijový den.

Utkání bylo od prvních minut vyrovnané s šancemi na obou stranách, ale malý důraz útočníků před brankami znamenal dlouho vyrovnaný stav. Až ve druhé třetině se podařilo našim hráčům z rychlého protiútoku vstřelit vedoucí branku. Radost však netrvala příliš dlouho, protože hned po rozehrání jsme dostali zbytečnou branku a tak byl stav po druhé třetině 1:1. V závěrečné třetině nám kyjovští vstřelili ve 21. minutě branku a náš tým  přestal bojovat a ve 22. a 23. minutě obdržel další dva góly, na které nedokázal nijak odpovědět, takže konečný stav je až příliš krutý za předvedené výkony.

Druhé utkání bylo opět vyrovnané se šancemi na obou stranách, ale nikomu se nepodařilo vstřelit branku, která by rozhodla o výsledku. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých zvítězila šikovnost našich hráčů a na nájezdy jsme zvítězili 2:0.

Góly: Ondřej Kycl 2x