Úvod » Aktuality

Ženy vezou z Pardubic bronz

publikováno 06.07.2017

<span style='\"color:rgb(29,' 41)\"="" 33,="">

V neděli 25.6.2017 se konal v Pardubicích Východočeský pohár žen. Této akce se zúčastnil i náš tým Eagles Brno a nevedlo se nám vůbec špatně.

V úvodu turnaje jsme porovnali sily proti České Třebové. S týmem České Třebové (budoucí vítěz skupiny B) jsme prohráli velkým rozdílem 0:8. I navzdory rozdílného skóre, se hrál docela vyrovnaný souboj.

Do druhého zápasu proti HC Roštěnky Přelouč už nastoupil náš tým s úplně jiným nasazením a bojovností. První se do brány trefily děvčata z Přelouče v čase 2:53. V průběhu zápasu se náš tým výrazně zlepšoval. Odměnou za zvýšenou aktivitu byl krásný gól 30 vteřin před koncem 1. poločasu. Když se ocitla v samostatném úniku Silvie Poláčková a krásnou trefou pod víko srovnala na 1:1. Soupeř se nevzdal a ještě těsně před ukončením 1. poločasu, využil zmatku před naší bránou a zvýšil na 1:2. V druhé půlce zápasu jsme přidali na střelbě.  V čase 7:30 takřka z mrtvého úhlu, z rohu hřiště překvapila brankářku bekhendovou střelou Nikola Čapková. To byl obrovský šok pro soupeře a něž se stihl vzpamatovat, dokončila obrat na 3:2 další krásnou trefou opět Nikola Čapková.

Třetí zápas proti Bodlinám z H. Městce měl takřka stejný scénář jako ten předešlý. Děvčatům se opět podařilo přetlačit soupeře a otočit nepříznivé skóre z 0:2 na 3:2. V úvodu zápasu měl větší převahu tým z Heřmanova Městce a v třetí minutě již vedl 0:2. Po té už skóroval jen náš tým. První se trefila Kristýna Kaniová v čase 3:25. Rozhodující moment zápasu přišel v 10. minutě. Náš tým si vytvořil obrovský tlak, toho využila Věra Havlásková a vyrovnala. Hned po vhození buly pokračoval tlak našeho týmu a hned za 20 vteřin vstřelila vítěznou branku Marcela Pelcová.

Do čtvrtého zápasu proti Barbínám z Kyjova se nastupovalo s vědomím, že už hůř jak třetí neskončíme. V moravském derby naše děvčata prohrály 0:4 a čekal je rozhodující zápas o druhé místo.

V boji o druhé místo nás čekala odveta z předešlého souboje proti týmu z Kyjova. I v tomto měření sil se lépe vedlo Kyjovskému celku. Po prohře 0:3 se náš tým umístil na skvělém třetím místě.

Sestava: Barbora Šmardová( C ),Romana Střížová(G), Dagmar Šimáková (G),Věra Havlásková,Silvie Poláčková,Marcela Pelcová,Helena Přezvinská,Nikola Čapková ,Kristýna Kaniová,Kristýna Víchová, Eva Smištíková.

Eagles Brno 0 : 8 TJ Lokomotiva Č.Třebová      střely na bránu   5 : 15
Eagles Brno 3 : 2 Bodliny Heřmanuv Městec     střely na bránu  11 : 14
Eagles Brno 3 : 2 HC Roštěnky Přelouč             střely na bránu  19 : 11
Eagles Brno 0 : 4 Barbíny Kyjov                         střely na bránu  11 : 16