Úvod » Aktuality

Jihomoravský přebor přípravek

publikováno 20.03.2016

Hodonín 19.3.2016

19.března v Hodoníně proběhl po zimní přestávce první jarní turnaj  přeboru JM kraje, přípravek. Zúčastnilo se jej pět mužstev. Zápasy se hrály na celé hřiště s hrací dobou 2x8 minut. Náš tým Eagles Brno měl za soupeře v prvním zápase, jak se později ukázalo z vítěze turnaje SK Sudoměřice. Stav 1:1 po prvním poločase, sliboval vyrovnaný souboj, ale nakonec jsme prohráli 5:1. Druhý zápas jsme měli za soupeře HBK Roconaba Zohor ze Slovenska. Toto utkání se našim chlapcům vydařilo od začátku, hráči Eagles Brno vedli a zvítězili  3:1. Třetí utkání proběhlo s našim tradičním a na turnajích i vyrovnaným soupeřem HBK Kyjov Utkání bylo opět velice vyrovnané a Kyjovští díky své větší vůli po vítězství vstřelili vítězný gól 50 vteřin před koncem zápasu, takže zvítězili 2:1. Celkově tak HBK Kyjov skončil v turnaji na druhém místě. Při rozhodujícím utkání o 3. místo proti domácímu HBK Rigum Hodonín byla na našich hráčích od začátku znát únava, a tak prohra 1:5 asi nikoho z přihlížejících nepřekvapila. Nejužitečnějším hráčem turnaje za Eagles Brno byl vyhlášen Václav Nevřivý.